Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Millers Oils


Millers oils cisterna a nádrže na olej

Olejářská společnost Millers oils je tradiční rodinný výrobce olejů a maziv z Velké Británie. Firma byla založena v roce 1887 jako "John W. Miller and Sons" v severoanglickém městě Brighouse.

Společnost Millers oils klade důraz zejména na osobní a spolehlivé služby zákazníkům doprovázené vynikající kvalitou, které je dosahováno i díky propracovanému systému výstupní kontroly kvality v jediném výrobním závodě.

Hlavní investice Millers Oils směřuje do vývoje produktů, proto je špičkou ve vývoji, výrobě i testování olejů a maziv, a výrobky Millers Oils jsou díky tomu jedny z nejpokrokovějších na světě.

Všechny produkty Millers Oils v naší nabídce pochází z oficiální distribuce a máte tedy jistotu, že jsou vyvinuty, vyrobeny a baleny přímo ve výrobním závodě Millers Oils, který se nachází ve městě Brighouse Anglii a jedná se tak o originály firmy Millers Oils Ltd.

Millers Oils

Aktivní filtry