Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Oleje skladem na naší prodejně v Brně naleznete na www.olejebrno.cz

 

Sledujte nás na :Facebooktwitter

 

Loho which oil

Nevíte si rady s výběrem oleje?


Použijte aplikaci Which Oil, poskytovanou firmou Millers Oils. Naleznete zde oleje, které pro Váš automobil dopodručuje jeho výrobce.

Pro odbornou radu můžete také použít následující kontakty:

email : info@mazeme.cz

mobil : 601 124 757

5w30.cz

 Úvod » KN - olejové filtry

KN - olejové filtry

Vysoce kvalitní olejové filtry

  • Výměnné olejové filtry pro osobní a nákladní automobily, motocykly a čtyřkolky.
  • Většina filtrů má na sobě matici pro rychlou a snadnou demontáž pomocí klíče.
  • Zvlášť vhodné pro systentické oleje a oleje s dlouhou životností
  • Vysoká kvalita materiálu
  • Vysoká propustnost
  • Výtečná filtrace


Vysoce kvalitní olejové filtry K&N

Automobilové a motocyklové olejové filtry K&N jsou oblíbené pro svoji odolnost a jednoduchou výměnu. Většina olejových filtrů má na plášti navařenou matici, umožňující jeho výměnu pomocí běžných nástrojů.

Vysoká kvalita pro extrémní podmínky

Olejové filtry K&N mají mnoho vlastností, které převyšují běžné nároky většiny vozidel. Používáme silnější materiál pláště, čímž zvyšujeme jeho dodolnost vůči proražení. Robustní konstrukce odolává větším tlakům oleje (v závodním prostředí), aniž by došlo k jeho protržení. Otvor vyvrtaný v matici slouží k upevnění bezpečnostního drátu, který je vyžadován u některých typů závodů. Drát zamezuje vypadnutí roztrženého filtru na závodní dráhu, kde by mohl představovat nebezpečí pro ostatní vozy. Tyto extra vlastnosti jsou ujištěním pro zákazníky, kteří vyžadují to nejlepší.

Použitelné s nejnovějšími syntetickými motorovými oleji

Olejové filtry K&N jsou ideální pro špičkové syntetické motorové oleje. Syntetické motorové oleje zajišťují lepší ochranu motoru při nižších teplotách a zároveň si udržují svoje vlastnosti i při vysokých teplotách.