Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Oleje skladem na naší prodejně v Brně naleznete na www.olejebrno.cz

 

Sledujte nás na :Facebooktwitter

 

Loho which oil

Nevíte si rady s výběrem oleje?


Použijte aplikaci Which Oil, poskytovanou firmou Millers Oils. Naleznete zde oleje, které pro Váš automobil dopodručuje jeho výrobce.

Pro odbornou radu můžete také použít následující kontakty:

email : info@mazeme.cz

mobil : 601 124 757

5w30.cz

 » O mažeme.cz
O mažeme.cz

Web Mažeme.cz je projektem dvou zakladatelů, kteří vzešli z prostředí Informačních Technologií a profesní i soukromý život je zavál do prostředí automobilismu, automobilových sportů a businessu. Cílem webu je nabízet zboží, za jehož vyjímečnou kvalitou si budeme stát. Proto jsme se nevydali tou nejběžnější cestou prodeje všech dostupných produktů na trhu a vybrali si právě tu značku, kterou považujeme pro kvalitu produktů, neustálý vývoj nových revolučních technologií a firemní historie za špičku - anglickou tradiční značku Millers Oils.

Vyjímečnost značky Millers Oils společně s naším zájmem o auta dala v roce 2012 impuls pro budování dealerské sítě olejů, maziv a aditiv a navázání úzké spolupráce s importérem Millers Oils pro českou a slovenskou republiku, firmou A-SHIFT s.r.o. Společně se budeme snažit provádět či iniciovat srovnávací testy ať už v prostředí zkušeben, tak v reálném provozu, abychom sobě i zákazníkům ukázali, že nejkvalitnější zboží nemusí být vždy to, které je mediálně nejvýraznější.

A jak se nám dílo daří? Můžete posoudit sami. My se budeme těšit na spolupráci. 
mažeme.cz