Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Millers Oils Nanodrive také nabízí řadu převodových olejů, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly vynikající ochranu a výkon pro převodovky různých typů. Tyto oleje mají také technologii Nano Drive, která umožňuje vytvoření hladších a pevnějších povrchů na součástech převodovek a diferenciálů.

Převodové oleje Millers Oils Nanodrive jsou navrženy tak, aby odolávaly vysokým zatížením a tepelnému stresu, což je obzvláště důležité pro převodovky, které pracují při vysokých teplotách a zatížení. Aditivace těchto olejů také účinně chrání převodové součásti před opotřebením a korozí.

Millers Oils Nanodrive nabízí různé viskozitní třídy převodových olejů, které jsou vhodné pro různé typy převodovek. Doporučuje se, aby byl převodový olej Millers Oils Nanodrive používán v souladu s doporučením výrobce vozidla a v souladu s doporučenými intervaly výměny oleje. Celkově lze říci, že Millers Oils Nanodrive nabízí vynikající motorové a převodové oleje s technologií Nano Drive, která umožňuje dosáhnout vynikajícího výkonu, ochrany a dlouhé životnosti motoru a převodovky.